środa, 1 marca 2017

My Secret 3D Gel Effect- Edycja Limitowana.Kolekcja 3D Gel Effect to iście wiosenna kolekcja, wystarczy spojrzeć na te kolory. Delikatne róże, beże, ale znajdzie się także  coś dla tych, którzy lubią bardziej wyraziste kolory. 
Jak tylko na nie spojrzałam to skojarzyły mi się z cukierkami, pudełko pełne słodkości. Uważam, że kolory, nie zaskakują aż tak bardzo, ale jednak coś w sobie mają. Mój faworyt to Cool Blue, spodobał mi się od samego początku taki świeży i czysty. Odcienie niebieskiego bardzo często goszczą w kolekcjach lakierów do paznokci, ale stanowczo zbyt rzadko go nosimy, aby się nie wyróżniać lub w  obawie czy aby na pewno będzie pasował nam do dzisiejszej stylizacji, co kończy się tym, że na paznokciach lądują beże, róże lub po prostu zawsze sprawdzoną czerwień. Do pracy spokojnie możemy nałożyć Pretty Nude, Petal Rose, Dusty Cedar oraz Happy Berry, dwa kolory delikatniejsze i dwa ciemniejsze kolory, wszystko oczywiście zależy oraz dress codu jaki panuje w pracy jaką wykonujemy. 


Natomiast Sweet Apricot, Coral Love, Rose Nude oraz świeży Cool Blue, to kolory raczej na weekend bądź wieczór, nie znajda one miejsca w biurowym wizerunku, chyba że jesteśmy same dla siebie szefem i nie musimy się do nikogo podporządkowywac. Ale jestem pewna, że ożywią każdą stylizację i szybko zapomnicie o ciemnych kolorach, które jednak najczęściej były wybierane przez ostatnie miesiące. Co mogę powiedzieć o tych lakierach? Piękne kolory, niby nic oryginalnego, ale jednak przyciągają go siebie. Dobrze się nimi maluje, dzięki małemu precyzyjnemu pędzelkowi, wyjątkiem są jasne kolory, tu KONIECZNA jest również druga warstwa, ponieważ jak większość jasnych kolorów są kapryśne, marzą się i robią okropne smugi. Po dwóch warstwach już wszystko było ładnie. Lakiery szybko wysychają, ale i tak należy pamiętać o cieniutkich warstwach, aby nie zrobiła się miękka poduszeczka wysychająca w nieskończoność. Dużym zaskoczeniem było również dla mnie, to że kolory nie odbarwiają naturalnej płytki, fakt nakładam bazę pod lakier i robię to ZAWSZE, dla przedłużenia trwałości, ale także w celu zabezpieczenia płytki przed takimi sytuacjami. Zdarzyło się kilkakrotnie, że droższe lakiery w tym przypadku zawiodły a paznokieć musiał zrosną, gdyż ani delikatne zmatowienie ani preparaty wybielające nie poradziły sobie. Więc tu ogromny plus, a wiele kobiet o tym zapomina wybierając ciemne lub mocno napigmentowane kolory oczywiście nie stosując bazy.  Ich cena regularna to 8,99 ale teraz w Drogeriach Natura można kupić je za 5,39. Ich trwałość oceniam na bardzo dobrą jak na ich cenę, ponieważ wytrzymały na paznokciach 6 dni bez odprysków, ale wykonałam kompleksowy manicure z odpowiednim przygotowaniem płytki, nałożeniem bazy oraz topu. A który kolor Wam się najbardziej podoba?
2 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam,
Ania.

TOP