piątek, 15 sierpnia 2014

Palmer's. Kakaowe rozpieszczenie zmysłów. Nawilżający balsam do ciała Cocoa Butter Formula with Vitamin A. Dermokosmetyk, zapobiegający i eliminujący rozstępy skórne. Bezpieczne dla kobiet w ciąży.


Palmer's... być może ktoś o niej słyszał...

To amerykańska marka dermokosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry, oparta na unikalnej formule masła kakaowego,
 masła Shea i wielu aktywnych składników nawilżających. 
W USA to Nr 1 wśród balsamów do ciała i dermokosmetyków do zapobiegania i eliminowania rozstępów skórnych.W swojej gamie Palmer's posiada kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. 
Kosmetyki posiadają Rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, dlatego są bezpieczne dla kobiet w ciąży, nie zagrażając w żaden sposób bobaskowi.
 Wśród moich kosmetyków do pielęgnacji ciała zawitał nawilżający balsam z masłem kakaowym i witaminą A, gdyż moja skóra potrzebuje nawilżenia, ale nie na chwilę...
Dzięki unikalnej formule składników nawilżających i natłuszczających, skóra staje się miękka i gładka. 
Balsam posiada niezwykle kremową konsystencję, szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy, super nawilża od pierwszego użycia, a dodatkowo posiada przyjemny kakaowy zapach, delikatny, nie drażniący. Zaspokaja wszystkie potrzeby suchej, podrażnionej i wrażliwej skóry.

Masło kakaowe to nic innego jak olej kakaowy, dzięki któremu  skóra jest gładka, jędrna i napięta. Idealnie nawilża i głęboko odżywia skórę całego ciała. Zapobiega nadmiernej utracie wody, co jest ważne zwłaszcza przy suchej skórze. Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam,
Ania.

TOP